Provoz tohoto blogu definitivně ukončen.

Až moc přitažlivý 10 - závěrečný díl

30. srpna 2013 v 17:38 | Asway |  Až moc přitažlivý


Kapitola 10: Když chlap dostane co chce
Sasuke bez zaklepání vešel do její kanceláře a ztuhnul. Sakura seděla na zemi, rukama si objímala kolena a vedle ní stála láhev nějakého alkoholu, zřejmě něčeho tvrdšího. Přímo proti ní ležel jeho mobil.
Ach ne... To se nemělo stát. Hlavně opatrně...
Sakura ho zaregistrovala a podívala se na něj. "T-tak co, k-kdy se se mnou vy-vyspíš?" řekla opilecky a naklonila hlavu na stranu.
Přiblížil se. "Já... tohle jsi neměla vědět..." zamumlal a klekl si k ní. Byla skutečně mimo, takhle ji tu nemůže nechat. "Půjdeme pryč, ano?" dotkl se její ruky, kupodivu neucukla, jen přikývla.
"A-a omluv ta-taky I-Ino... s-slíbila jsem t-to..." vzpomněla si najednou.
"Dobře," povzdechl si. "Vstávej!" Podal jí ruku, přijala ji, postavila se, ale zakymácela se tak, že skoro znovu spadla, kdyby ji nechytil okolo pasu. Oblékl jí kabát a podal mobil, svůj si schoval do kapsy. Povedlo se mu ji dovést k východovým dveřím, pak skočil k šéfovi a omluvil všechny tři. Připadal si jako idiot, ale co měl dělat?
Potom se vrátil k Sakuře, ale jelikož se od ní nedozvěděl, kde bydlí, tak ji zavedl k sobě domů. Cesta byla náročná, jelikož se všemožně snažil udražet ji ve stoje, jinak by se asi sesula na zem rovnou na ulici.
Když se konečně dostali k němu, nabídl Sasuke Sakuře sprchu, ale to odmítla. Prý by si ráda lehla, tak ji dovedl k posteli a sám chtěl jít pryč, ale růžovláska ho chytla za rukáv od košile. "Lehni si tu se mnou, prosím," udělala na nej psí oči.
Chvíli váhal. Myslel, že ho spíš nebude chtít nikdy vidět. Nakonec si přilehl. Natiskla se k němu a objala ho. To by ještě chápal, je opilá, ale potom se vyšvihla tak, aby na něm seděla obkročmo, čímž ho šokovala. "Co to děláš?" vyjekl.
"T-tak si to ch-chtěl, n-ne?" zamumlala a sklonila se pro polibek. Přitom mu bez ostychu začala rozepínat košili, za to asi mohl ten alkohol... možná i dlouho skrývaná touha? Potom mu košili stáhla a gestem mu naznačila, aby se nadzvedl. Udělal to a ona mu košili naprosto svlékla, odhalila se jeho krásná, vypracovaná hruď.
Sasuke se přetočil a chopil se dominantní pozice. Začal Sakuru svlékat, až měla na sobě jen spodní prádlo. Rozepla mu kalhoty a věnovala mu úsměv.
Uchiha se ale zarazil, připadalo mu to strašné... "Já to chci," zavrněla Sakura a našla to jeho místo na krku, něčež mu začala dělat cucflek.
Tehdy už to nedokázal zastavit.
"Miluju tě," zašeptala omámeně. Zavřel oči.
Ráno. Sakuru probudily sluneční paprsky. Otevřela oči. Sasuke vedle ní už byl také vzhůru a sledoval ji zvláštním pohledem. "Teď to všechno skončí?" zašeptala. "Když jsi dostal, co jsi chtěl?"
Přikývl, ale nic neřekl. Sakura se oblékla. Všimla si, že z jeho tašky na ni vykukuje její kabelka. Vzala ji a naposledy se otočila k Sasukemu. "Ahoj."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama