Provoz tohoto blogu definitivně ukončen.

Až moc přitažlivý 2

30. srpna 2013 v 17:29 | Asway |  Až moc přitažlivý


Kapitola 2: V pokoji ÚCHYLA!
Malátně otevřela oči. Rozhlédla se. Kde to proboha je? Když vedle sebe spatřila spícího černovláska, začala hystericky ječet. "ÁÁÁÁÁÁÁÁ!!" To ho samozřejmě probudilo. No do háje! Usnul, tohle je zlé, zapomněl ji přivázat k posteli...
"Klid! Sakra, mlč už! Jestli probudíš sousedy, zbudí to nechtěnou pozornost na můj byt," přitiskl jí ruku na ústa a druhou rukou jí chytil ruce za zády. Zmítala se, všemožně sebou házela na strany po celé posteli, ale jeho stisk byl pevný. Nakonec se uklidnila a vražedně se na něj dívala.
"Už budeš klidná?" zeptal se. Přikývla. Stáhl ruku z jejích úst.
"Ty jeden úchyle! Okamžitě mě pusť!" vyprskla mu vztekle do tváře, až ho trochu poplivala. Utřel si tvář do rukávu. V tu chvíli přestal dávat pozor, jak ji drží a ona se mu vysmekla. Kopla ho vší silou mezi nohy. Vykřikl a spadl na zem. Postavila se a ještě ho kopla do břicha. Zkroutil se a snažil se neječet. Vyrážel ze sebe nadávky a tiše skučel. Obula se a oblékla si kabát. V jednu chvíli ho bylo Sakuře líto, ale pak si uvědomila, že ten kluk ji chtěl nejspíš znásilnit a podpatkem mu přišlápla jednu ruku k zemi. "Tohle je naposledy, cos na mě šáhl, jinak zavolám policii! Už se mi nikdy neukazuj na očích!" zařvala na něj. Otočila se a odcházela pryč.
"Kdybych byl jen prachobyčejný úchyl, myslíš, že bych ti řekl svoje jméno?!" vyrazil ze sebe prudce a vyšvihl se, přes bolesti, na nohy. Utíkala ke dveřím, ale byl rychlejší. Přirazil ji ke stěně a ruce jí držel přilepené na stěně nad její hlavou. Jeho obličej byl jen dva centimetry od toho jejího. Naklonil se a políbil ji. Snažila se mu vytrhnout, ale pak si uvědomila, že je jí to příjemné. Přestala odporovat. Po chvíli jí Sasuke ruce pustil a ona ho objala okolo krku. Sám jí ruce obtočil okolo pasu.
Nebylo to jako nudné líbání s Narutem, tohle bylo záživné, vášnivé, celou ji to omámilo a bylo jí to tak moc příjemné... Uvědomila si, co vlastně dělá. Ale jestli se chce odtud dostat... Dělala, že se jí to stále líbí a nechala ho, aby jí rty přešel ke krku. V tu chvíli ho celou silou odstrčila několik metrů od sebe, prudce otevřela dveře, které byly o kousek dál a vyběhla. Až pozdě si uvědomila, že tam nechala svoji kabelku.
Nepronásledoval ji. K čemu by to bylo? Všichni by ho viděli, radši ji nechal jít. Opět si uvědomil bolest mezi nohama a v břiše, na ruce měl ještě otisk jejího podpatku. Chtěl se jít osprchovat, když si všiml její kabelky. Popadl ji a vytáhl peněženku. Měla tam několik svých vyzitek. Pracovala v návrhářské firmě jen kousek odtud. Byla to stejná firma, od které viděl nabídku práce ve městě. To číslo si tehdy poznamenal. Bylo půl osmé večer. Zkusil tam zavolat. Zvonilo to... Ano! "Dobrý den, vím, že je hodně pozdě, ale chtěl bych vzít to místo u vás ve firmě... Ano, to místo spolupracovníka ředitele... Už zítra mohu nastoupit? No výborně! Takže podepíšu jen papíry a je to? ... Moc děkuji. Tak zítra v osm hodin ráno? Budu tam, slečno. Na shledanou." Zavěsil. To by měl. Tu holku nenechá na pokoji.
Sakura doběhla domů a uvědomila si, že peněženku v kabelce nechala u Sasukeho a tam se rozhodně vracet nebude. Mobil měla v kapse kabátu, ten měla stále u sebe. Šla si dát sprchu. Když se vrátila, někdo jí volal. Byla to Ino, její nejlepší kamarádka. Zvedla to. "Sakuro! Kam ses dneska poděla?"
"Bylo mi špatně, promiň. Už mi je dobře. Uvidíme se zítra, jo?" Nechtěla vysvětlovat nic ohledně Sasukeho.
"Jo, a víš, že před pár minutami se někdo ozval na ten inzerát? Divím se, že tak pozdě večer. Kdybych tu náhodou neskejsla kvůli těm blbým papírům, nedovolal by se."
"Tak to je fajn, Ino. Už musím jít, čau," snažila se to ukončit.
"Ahoj, dobře se vyspi!" broukla Ino a zavěsila.
Sakura padla do postele jako zabitá.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Tacere Tacere | Web | 30. srpna 2013 v 17:32 | Reagovat

Ahoj,omlouvám se opět za reklamu,prosím vyplň na této adrese- http://www.emailmeform.com/builder/form/WIgct6xd6NbH1eTQn
formulář a klikni na Springfairy.blog.cz . Předem děkuju ♥

2 Mishel Mishel | Web | 30. srpna 2013 v 17:40 | Reagovat

to je super příběh :D :))

3 Asway Asway | Web | 31. srpna 2013 v 10:23 | Reagovat

[1]: Fakt nechápu, na co jsem se s tou rubrikou Reklamy štvala, fakt že ne. Bože, když to vidím v menu, tak to prásknu tam, ne?!

[2]: Vážně? Ani si nemyslím :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama