Provoz tohoto blogu definitivně ukončen.

Až moc přitažlivý 3

30. srpna 2013 v 17:30 | Asway |  Až moc přitažlivý


Kapitola 3: Úchylná stíhačka
Sakura znudeně vytáhla další stoh papírů z poličky a dala se do jejich podepisování. Tohle nesnášela. Byly to papíry, kterými vlastně potvrzovala, že od někoho přijala látky, někomu prodala šaty a látky, s někým uzavřela smlouvu... na ní bylo jen ty papíry podepsat a orazítkovat.
Někdo zaklepal na dveře. "Sakuro? Vedu ti představit našeho nového pracanta!" vypískla Ino a vtrhla dovnitř. Někdo vstoupil za ní. No to snad ne! Sakura v duchu zaúpěla. Jak je tohle možné?!
"Nechám vás tu samotné..." zahihňala se blondýnka a vyklouzla ven.
Chvíli jen tak mlčeli, Sasuke se posadil do křesla naproti jejímu stolu a prohlížel si. Sakura sklopila oči k dalšímu z papírů, podepsala ho a orazítkovala. Jako by se čas zpomalil. Nepromluvila, jen položila na stůl další papír. Podepsala ho a orazítkovala. Když podepsala další papír a natáhla se pro razítko, Sasukeho ruka vystřelila a chytla tu její okolo zápěstí. "To mi neřekneš ani 'ahoj'?" řekl pobouřeně. Naštvalo ho to. Ta holka ho celá rozčilovala. Její barva vlasů ho rozčilovala. Její gesta ho vnitřně ničila a její klidné chování ho neskutečně štvalo.
"Měla bych?" opáčila Sakura a podívala se mu chladně do očí. "Nemám proč. Jsi jen další z mnoha stovek úchylů v naší zemi." Pak se snažila vytrhnout ruku z jeho sevření. Napjal se, rychlostí blesku oběhl stůl a přirazil ji ke stěně.
"Tos neměla," zavrčel, z kapsy saka vytáhl modrý pevný a dlouhý šátek, omotal ho kolem jejích zápěstí a utáhl. Nezapomněl uzel. "Sedni si," řekl vztekle a kývl na křeslo. "Hned! Dělej!" Jeho tón ji vyděsil, tak se posadila do křesla, jak chtěl. Sasuke mezitím přešel ke dveřím a zamknul je. Potom se vrátil k ní, klekl si k ní a hrubě přitiskl svoje rty na ty její. Chtěla křičet, ale nedovolil jí to. Později se o to přestala snažit a užívala si polibku. Přešel rty k jejímu krku, už mnohem jemněji, nedokázal odolat, aby jí nepošeptal: "Jestli mě kopneš, tak se z téhle kanceláře už nedostaneš živá."
"Proč mě nenecháš prostě být?" zakňourala. Jeho polibky na krku jí byly velice příjemné. Neviděla to, ale usmál se.
"Protože si rád hraju a ty jsi bezvadná hračka," uchechtl se zlověstně a rychle jí rozepl knoflíky u košile. Stejná, jako včera. Zasténala.
"Přestaň!" zasykla a snažila se o odpor. Odfrkl si a vzal ji do náruče. Zvedl ji a sám se posadil do křesla, ji si dal na klín obkročmo. Pobaveně se jí zadíval do tváře, naklonila se nad něj. Ruce měla stále zavázané za zády. "Poslouchej mě. Teď mě pustíš, odejdeš z mé kanceláře, podáš výpověď a ztratíš se z mého života," řekla.
"To se mi ani trochu nelíbí!" zavrčel. "Moje verze: já tě teď nepustím a budeme tu spolu celý den, potom půjdeme spolu k tobě domů." Zasmál se.
"Prosím!" zakňourala. "Udělám cokoli, jen mě nech na pokoji..."
Políbil ji, opětovala polibek. A pak...
Někdo zaklepal na dveře. Sasuke vztekle zapnul knoflíky Sakuřiny košile a rozvázal jí ruce. Zvedl se. "Potom si tě najdu, kočičko," vyprskl a odemkl dveře. "Dobrý den. Na shledanou."
Ředitel Hatake vstoupil do kanceláře a udiveně se ohlédl za Sasukem. Tento šedovlasý muž ho už poznal ráno, ale aby takhle vystartoval z kanceláře pracovnice? "Sakuro? Je vše v pořádku?" změřil si ji zkoumavě. Zvedla se z křesla, upravila si košili a posadila se za stůl. Její výraz nabyl klidu.
"Jistě, že ano," usmála se.
Očividně jí nevěřil, ale nechal to být. Alespoň prozatím. "Jen, ty papíry potřebuji již dnes. Máš je hotové? Ty ohledně firmy z Brna."
Zamyslela se. Pak jí svitlo. "Ty už mám!"
"Výborně. Pošlu pro ně Sasukeho, jen co ho znovu potkám. Že je trochu stíhačka, nemyslíte?"
"Ano," přikývla okamžitě. Nejenom stíhačka. Úchylná stíhačka.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama