Provoz tohoto blogu definitivně ukončen.

Až moc přitažlivý 4

30. srpna 2013 v 17:31 | Asway |  Až moc přitažlivý


Kapitola 4: Nápad
Sasuke vkročil do své pracovny a sedl si do polstrované židle. Zapnul notebook od firmy, který byl už tady když přišel a naťukal tam tam youtube.com. Nutně si potřeboval poslechnout nějakou dobrou písničku. Měl pocit, že se mu rozkočí hlava.
Našel jeden song od Greenday a hned ho pustil. Ne nahlas, nepotřeboval stížnosti ostatních pracovníků. Hudba ho vždy uklidňovala.
Někdo rozrazil dveře. "Sasuke! Dojděte k slečně Haruno pro papíry od firmy z Brna. A moc dlouho se tam nezdržte," řekl stručně Hatake. "Pak přijďte za mnou." Jako blesk zase zmizel.
Sasukeho začala bolet hlava, ani neměl na žádné provokace náladu. Prostě jen dal pauzu na youtube a vydal se chodbou k její pracovně. Moc dobře si pamatoval, kde je. Nechtěl se hádat, tak zaklepal na dveře, než vešel.
Sakura ztuhla, ale pak si uvědomila, proč tu Sasuke je. Podala mu štos papírů. Přikývl a otočil se, pak ho něco napadlo. Přece jen má v krvi tu provokaci. "Sakuro? Nemáš tu náhodou prášky proti bolesti hlavy?" podíval se na ni a i přes bolest se mu povedlo svůdně se usmát. Tohle holky vždycky vykolejilo. Prosba a tenhle úsměv.
"Jo," zamumlala a zamrkala, aby od něho mohla odtrhnout pohled. Sáhla do stolu a nahmatala lahvičku s prášky proti bolesti a hodila mu je. "Mám jich ještě dost, nech si je."
Jenže jak se pokusil Sasuke chytnout tu lahvičku, tak se mu všechny papíry vysypaly. Povzdechl si a sehl se, aby je posbíral. Sakura vycítila, že to je její chyba a hned přispěchala na pomoc.
Sasuke se snažil, aby se jejich prsty co nejvíc sem tam dotýkaly. Vycítil, jak se Sakura vždycky napne, když se jí dotýká. Nakonec se postavili a Sakura podala černovláskovi papíry co posbírala. Ten se neočekávaně naklonil a jemně se dotkl svými rty těch jejích. Jen na okamžik. Pak radši zmizel.
Ino se zazubila, když viděla, jak Sasuke vychází z kanceláře její nejlepší kamarádky. Veděla, že není vůči Narutovi tohle fér, ten blonďák byl opravdu dobrý a hodný kluk, ale Ino připadalo, že se k sobě nehodí. K Sakuře se hodil někdo takový, jako je Sasuke. Pohledný, krásný, upravený, usměvavý kluk s škádlivýma očima a havranímy vlasy. Prostě dokonalý typ kluka. Sakura si přece zaslouží nějaký ten románek!
Rozhodla se, že tomu trošku pomůže. Viděla, jak Sasuke šel na chvíli za ředitelem a zřejmě mu dal ty papíry, co před chvílí držel a pak šel k sobě.
Proto zaklepala a vešla. Černovlásek k ní zvedl tázavě pohled, zrovna do sebe hodil prášek proti bolesti hlavy. "Ahoj," pozdravila vesele. "Přišla jsem ti říct, co máš dělat, abys měl u Sakury šanci. Všimla jsem si, jak jsi odtamtud vystřelil, když se objevil ředitel."
"Proč bys to dělala?" nechápal Sasuke. Proč zatajovat, že se snaží ji svést, když to už stejně ta bloncka ví?
"Protože je to dobrá holka a zaslouží si to." Zamyslela se. "Poslouchej: Sakura má ráda bílé růže, různé růžové šperky, hlavně náhrdelníky a náramky, miluje mléčnou čokoládu a takové ty čokoládové lízátka. Nesnáší hořkou čokoládu, cigarety a když je někdo až příliš ukecaný."
"Díky, to mi přijde vhod. Ještě něco bych měl vědět?" usmál se.
"Buď hodný, ale svádivý, drsný, ale slušný. A hlavně jí pořád nos dárky. Miluje to. Miluje roztomilé kluky se smyslem pro módu. A taky má ráda něžné hry," vyklopila ze sebe. Pak ji něco napadlo. "Klidně ti přinesu její deník. Dlouho ho sice nepsala, ale jistě tam bude něco, co ti pomůže ji dostat."
"Ok, ale teď radši běž. Vypadá to podezřele," mrkl na ni. "A díky."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama