Provoz tohoto blogu definitivně ukončen.

Až moc přitažlivý 5

30. srpna 2013 v 17:32 | Asway |  Až moc přitažlivý


Kapitola 5: Habaďůra
Další den ráno si dal Sasuke záležet na vzhledu než obvykle. Miluje kluky se smyslem pro módu. Takže fešáky. S tím nemá problém. Vyšel z koupelny, načesal si vlasy, oblékl hezkou, hawaiskou košili s palmou a džíny. Natříkal na sebe Axe a prohlédl se v zrcadle. Dokonalé.
Hodil na sebe koženou bundu, tašku přes rameno a do ní dal Sakuřinu kabelku. Zašel do města a koupil mléčné čokoládové lízátko. V zlatnictví koupil růžový náhrdelník s náramkem a v květinářství bílou růži. Pak spěchal do práce.
Po chodbě potkal nějaké holky, které se za ním udiveně otočily. Bezva, sluší mu to. Zaklepal na dveře Sakuřiny kanceláře a otevřel dveře. Nasadil svádívý úsměv. "Dobré ráno, slečno! Smím nabídnout jednu bílou růži, čokoládové lízátko a menší dárek?" zeptal se Sasuke.
Sakura vykuleně hleděla, až po chvíli se vzpamatovala. "Ráda... Miluju bílé růže!" zamumlala potěšeně a přivonila si k ní. Pak její oči zachytily čokoládové lízátko a skoro dětsky k němu natáhla ruku. A Sasuke provokativně rukou uhnul.
Přivřela podezíravě oči. "A co za to?" Tohle určitě nebylo jen tak.
"Tak teď bych chtěl alespoň polibek," zazubil se. Sakura zavrtěla hlavou. "Prosím?"
"Proč se chováš jinak?" zeptala se útočně. "Žádné úchylácké chování? Nucené strkání jazyku do pusy? Svazování rukou za zády?"
Nasadil jinou taktiku, když mu došlo, že takhle to nepůjde. Jeho výraz nabyl smutku a ublížení, až se Sakura polekala, že mu něco udělala. Když tě holka odhání, donuť ji, aby šla za tebou ona, řekl mu kdysi bratr Itachi. "Stalo se něco?" zeptala se růžovláska opatrně. Položil všechny věci na její stůl.
"Ne," zašeptal a vyrazil ven jako střela. Celou cestu se snažil tvářit ublíženě a pak si zalezl do své pracovny.
Ino si všimla toho ublíženého výrazu na Sasukeho tváři, když procházel kolem. Hned šla za ním. Včera večer vklouzla do jejího bytu, jako nejlepší kamarádka měla klíč, a vzala její deník, který měla schovaný v povlaku polštáře.
Zaťukala. Sasuke seděl zhrouceně na židli, když ji uviděl, trošku se usmál. Ino znervózněla. "Mám tady ten deník, jestli ho teda chceš. Stalo se ti něco?" řekla.
"Jo, ten deník si vezmu a tohle celé je jen divadýlko. Kvůli Sakuře, chápeš ne?" pokrčil rameny a převzal růžový notes s přeskou kolem. "Nebude ho hledat? Jak dlouho ho můžu mít?" zajímal se.
"No, co nejrychleji ho přečti. Sakura ho v brzké době hledat asi nebude, ale jistota je jistota. U ní člověk nikdy neví," usmála se Ino. Až teď si uvědomila, jak se jí Sasuke líbí. "Tak ahoj," vypískla a rychle odešla.
Zahlédla ji Sakura, která procházela kolem. Co dělala v kanceláři Sasukeho? Tohle se jí pranic nelíbilo, na černovláskovi jí začalo záležet a o představě, že ho bude utěšovat Ino se jí dělalo mdlo.
Zaklepala na dveře a vešla. Sasuke ležel na zemi, jako by omdlel.
Vystrašila se a klekla si k němu. Jeho hlavu si položila na klín. "Sasuke!" pohladila ho jemně po tváři. Žádná odezva. Zatřásla s ním. Otevřel oči a zakládal si na tom, aby vypadal nemocně a zničeně.
Usmál se. "Pomůžeš mi vstát?" zamumlal.
Přikývla a pomohla mu, aby si dokázal sednout na židli. Chvilku se mu dívala do očí,které pomalu a jistě nabíraly na škádlivém vzhledu. Možná kvůli tomu, že se cítila provinile ho políbila. A nebyl by to Sasuke, aby toho hned nevyužil. Musel však být opatrný, aby tu habaďůru neprozradil. Něžně jí obtočil ruce kolem pasu a ona si mu obkročmo sedla na klín.
Pak se odtrhla odjeho rtů a zadívala se mu do očí. "Co máš s Ino?"
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Lulu Lulu | 23. března 2014 v 20:00 | Reagovat

Zajímavé. Ale mohlo by být o něco delší.Ale zajímavý příběh . :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama