Provoz tohoto blogu definitivně ukončen.

Až moc přitažlivý 7

30. srpna 2013 v 17:35 | Asway |  Až moc přitažlivý


Kapitola 7: Pozvání na oběd
Sakura podepisovala jako vždy papíry. Skoro ani nevnímala, co dělá. Hlavu měla plnou Sasukeho škádlivých pohledů a hlavně jeho dotyků... a polibků.
Možná se v něm spletla.Třeba se choval odporně a slizky, ale nebyl zlý. A jak dneska viděla, dokáže být i velice milý. A i když si to doteď nepřipouštěla, viděla v něm svou budoucnost. S ním by byl život jistě zajímavější než s Narutem. Někdy Sakuře připadalo, že je to s Uzumakim pořád dokola. Nic nového, co by ji zaujalo. Ale Sasuke ji pořád překvapuje. A teď jí chyběl.
Tak moc jí chyběl, že se nedokázala soustředit na nic jiného než na to, jestli ji pozve na oběd, jak mu naznačila, že by chtěla. Do dvanácté zbývaly ještě dvě hodiny...
Zašklebila se. Ten kluk si ji za pár dní omotal kolem prstu! A pak si všimla, že na papír místo svého napsaní jména 'Haruno', napsala 'Sasuke'.
Povzdechla si. "Ten kluk mě tak rozčiluje! A přitom to tak zbožňuju..."
Sasuke se mezitím procházel po náměstí. Venku byla docela zima, ale to mu nevadilo. Nasadil sebevědomý úsměv a užíval si pohledů dívek, když kolem nich procházel. Kdyby nemusel být za dvě hodiny zpátky, tak by jistě nějakou oslovil a skončilo by to v posteli. Jenže to teď nemohl.
Zatímco Sakura malovala budoucnost v jejich lásce, Sasuke měl naproto jiné plány. Nebyl do Sakury zamilovaný, jen ho trošku fascinovalo, jak se brání románku s ním. A jako každý muž si chtěl dokázat, že ho žádná dívka neporazí.
On byl ten typ kluka, který střídá holky jako ponožky jen kvůli tomu, aby se s nimi vyspal. Nikdy se z nikým nechtěl usadit a žít nudný život.
Jedna holka na něj laškovně mrkla a přidala se k němu. "Čau, kampak jdeš?" usmála se. Měla blonďaté vlasy a modrozelené oči. A na jeho vkus byla dost zmalovaná.
"Projít se a okouknout holky," odpověděl a oplatil úsměv. Ale držel si odstup, aby se mu to nezvrtlo z ruky. Teď to nesmí podělat, ne teď, když už to má se Sakurou skoro v kapse.
"Takže s nikým nechodíš?" zazářily jí oči.
Sasuke se omluvil, že už musí jít a rychle se jí ztratil z dohledu. Nesnášel až příliš dotěrné holky, které si myslí, že s nimi bude celý život snít ty jejich bláznivé sny o princích na koni. Ale on nebyl princ, aby probudil polibkem spící krásku, on nebyl někým, kdo ji zachrání před drakem. Sasuke byl ten drak, který princezny vězní. Nebo si tak alespoň dost připadal.
Sakura si zašla poklábosit trochu s Ino, ale u sebe v kanceláři nebyla. Ptala se nějaké holky, která tu taktéž pracovala, jestli ji někde neviděla. Ta zavrtěla hlavou.
Zmučeně se vrátila zpátky k sobě a padla do židle. Ale bylo půl dvanácté. Šla se upravit na dívčí toalety, aby vypadala trochu k světu. Řasy si několikrát přetáhla řasenkou, přidala stínům na barvě, rtům dodala ovocný lesk na rty a vlasy si pročísla hřebenem. Dokonalé.
Pak už jen čekala. Sasuke se dostavil přesně ve dvanáct. "Tak tě teda zvu na ten oběd," usmál se na ni mile. Únavu už nehrál, vykašlal se na to. Sakuře to bylo jedno, hlavně, že zase může být s ním.
Sasuke ji obtočil ruku kolem pasu. Už věděl, že to má ráda.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama