Provoz tohoto blogu definitivně ukončen.

Komplici 1

30. srpna 2013 v 22:58 | Asway |  Komplici


KAPITOLA 1: Bonnova věznice
"Proč jsi tady?" ptá se mě udiveně. Copak mi ten blondýn nedá pokoj? Zamračím se na něj, už mlčí. To krásné ticho se brzy změní na otravné. Blondýn mlčí, jak teď lituju toho, co jsem mu řekl. Ušklíbnu se, ale nic mu neřeknu, pak bych toho litoval. Ani nevím jak, usínám.
"Vstávej, snídaně!" řve mi kdosi do ucha. Mám chuť mu vrazit pěst do obličeje, ale než se posadím, zmizí ten hnusný chlap pryč. Blondýn sedí a mlčky jí ty blitky, co má být snídaně. Taky se to snažím strávit.
"Kdo to byl?" ptám se toho bonďáka. Pokrčí rameny a začne dělat dřepy, jeho raní rozcvička? Odvrknu si...
"Tohle místo není pětihvězdičkový hotel, kamaráde. Tohle je vězení," ušklíbne se podrážděně spolubydlící. "Tady s tebou nejednají jako s princem. Jednají s náma jako se zločincama, kteří spáchali ohavný věci."
"Řekni mi o tomhle co nejvíc."
Tady se to jmenuje Bonnova věznice pro největší kriminálníky. Je tady zhruba tři sta nejhorších zlodějů Evropy, které jistě brzy poznáš. Nejhorší z nich, Naruto Uzumaki, přezdívaný Drsňák, bydlí několik cel vedle, už mnohokrát s ním byly potíže. Jeho holka je tady taky, jmenuje se Sakura Haruno. Oba spolu chystali udělat atentát. Sakura vyrobila bomby a Naruto přichystal vše ostatní. Nějakým zázrakem je chytila policie a teď tu tvrdnou. Pamatuj si, Sakuru nesmíš v žádném případě oslovit jménem, bere se to u ní jako urážka.
Dále tu máme Hinatu Hyuuga, přezdívanou Miss Killer nebo Miss, která zabila zhruba patnáct lidí, ovšem polovina z nich byla zničena náhodou. Podle všeho je tu už pár let. Pak tu máme naši Karin, jen abych tě varoval, přezdívá se jí Kočička, protože svádí snad všechny kluky tady. I hlídače a nejeden z nich jí podlehl. Je tady kvůli trojnásobné vraždě. Říká se, že vyzabíjela tu rodinu kvůli tomu, že se ten chlápek z rodiny nechtěl stát jejím milencem, ale není jistý, jestli je to pravda.
Další je tu Temari, naše Bojovnice, která se stále snaží uniknout z tohohle blázince. Říká se, že zešílela a zabila vlastní rodinu. Pak Rocky Lee a Neji, Hinatin bratranec z druhého kolena, jsou to kamarádští kluci, ale znají nejmíň padesát spůsobů, jak tě zabít. Byli zavřeni za několik zločinů... krádeže, vraždy a plánování atentátů na politiky. Pak tu máme Gaaru, podivína, který se neustále baví s Narutem a vyslepičí mu novinky. Jinak řečeno, Drsňákova levá ruka, dělá vše, co mu Naruto řekne. Podle všeho zabil pár policistů.
No, pak jsem tu já, jmenuju se Deidara. Zavřeli mě kvůli mé vlastní blbosti. Moje snoubenka si začala s jiným, no já ji miloval, tak jsem šel za ním, sejmul jsem ho. Omylem jsem zabil i mou nejmilejší, o které jsem později zjistil, že spala s půlkou města. Měl jsem v hlavě skrat nebo co a střílel na ulici hlava nehlava, zabil jsem patnáct lidí dohomady. Jsem v pořádku, ale jak to lidi můžou chápat, když si zasloužím leda tak doživotí?
Ostatní nejsou důležití. Pak tu máme dozorce. Kakashi Hatake, hnusný chlap s šedými vlasy, která vypadají jako paruka. Vždy nás trestá, to byl ten, co donesl snídani. Myslí si o sobě, kdovíjak je super, no všichni na něho ukazují prostředníček, když se nedívá. Zbytečně ho neprovokuj, koledoval by sis o pěknej malér.
Ostatní dororci jsou v pohodě, však uvidíš.
"To je teda super. Ocitl jsem se na místě vedle šlapek, vrahů, bláznů a pomatenců, mezi debilními dozorci a nechutnými jídli," ulevil jsem si. Takovýhle pech můžu mít jenom já...
"Proč seš tu ty?" pohodí hlavou.
"Šel jsem, zasmál se, vytáhl zbraň a střílel... střílel... krev byla všude... na stěnách, židlích, stole i na policích a na koberci... ten vyděšený výraz Itachiho nezapomenu... parchant jeden všivácký... a to si říká můj bratr..." zamumlal jsem tiše, díky bohu už se neptal.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Aki-chan Aki-chan | Web | 1. září 2013 v 10:34 | Reagovat

wau super dielik

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama