Provoz tohoto blogu definitivně ukončen.

Komplici 2

30. srpna 2013 v 23:00 | Asway |  Komplici


Kapitola 2: Drsňák a dívenka
Právě jsem cvičil venku s ostatními vězni, když jsem ho uviděl, myslím Naruta Uzumakiho, neboli Drsňáka a tři holky, které se kolem něj motaly. Jedna měla růžové vlasy a zelené oči, pohupovala bokama, jako by tančila a zřejmě měla k Drsňákovi nejblíž. Pak tam byla holka s černými vlasy a šedofialovýma očima, jistě růžovčina sokyně a nakonec červenovlasá dívka, oblečená do minisukně, přilehavých černých silonkových punčochách a v třičku s výstřihem, že jí skoro vypadly prsa ven.
Neušlo mi, že se na Naruta kouká ještě jedna dívka, ale ta nešla blíž k němu. Byla to blondýna se čtyřmi culíky, které vypadaly roztomile. Ale její tvář mě děsila. Jako by se chystala všechny povraždit v jediném okamžiku. Pak mě Naruto zahlédl.
"Ty budeš jistě Uchiha, nováček, že jo?" prskne na mě nevrle a děvčata se pobaveně zahihňají.
Přikývnu. "Já jsem Drsňák, být tebou, dávám si pozor. Nechtěl bys, aby se něco stalo těm tvým překrásným kukadlům, co? Moc by ti to neslušelo, kdybys měl vypíchnutý oči..." odfrkl si. Růžovka se k němu nahne a vymámí si polibek. "Ale zlato, vždyť tady něco řeším..." odtáhl se po chvíli.
Dívka přikývla. "Ale my nikdy nemáme soukromí, ty dvě nás pořád otravují," zamumlala o kývla směrem k holkám, které na růžovku závistivě hleděly.
Její hlas zní pěkně, nikdy bych neřekl, že tahle nádherňoučká a milá, roztržitá dívenka by mohla udělat něco tak zlého, jako je vyrobení bomby. Hrozně moc jsem ji tomu kápovi záviděl a přesto jsem ji nemohl mít. Už vím, co znamená zakázaná láska. Vždycky o mě všechny holky měly zájem, ale já je odmítal. A teď mám zájem já o jednu a ta není a nebude moje, jak nespravedlivé... A co ty jsi udělal kdy spravedlivého, slizký červe? Ozval se vnitřní hlas, já mu dám zapravdu, nikdy jsem si nezasloužil tuhle holku a nikdy nebudu. A proč? Protože si ho zabil, chechtal se vnitřní hlásek. Stále jsem nepochopil, co mě k tomu činu vedlo.
Seděl jsem na posteli ve svém pokoji a zamyšleně civěl před sebe. Deidara mě už hodnou chvíli pozoroval, jako bych byl exponát v muzeu. "Špatnej den, co?" prohodí a já přikývnu.
"Taky že, pro koho by nebyl špatnej, když jsi v base teprve druhej den..." Najednou zbystřil. "Nemá to náhodou něco společnýho s Narutovou holkou Sakurou, tu s růžovými vlasy?" Ztuhl jsem, poznal, že se strefil do černého.
"Řekni mi o ní víc..." zamumlal jsem a zavřel oči.
Jmenuje se Sakura Haruno, je jí devatenáct let. Než se dostala sem, bydlela v Praze, nevím přesně kde, a chodila na vysokou školu do Karlovy Univerzity. Učila se snad všechno, co se dalo, byla velice chytrá a ještě je. Její rodiče bydlí odděleně, rozvedli se, když jí bylo osm. Otec je učitelem na právnické fakultě na Karlově a matka učí v Brně na gymnáziu Angličtinu, Němčinu a Ruštinu. Nemá žádné sourozence, je jedináček. Pochází z velmi bohaté rodiny, na to, že jsou její rodiče rozvedení si už zvykla.
Sama umí Anglicky a Německy na jedničku. Umí programovat a je borka na matiku. Taky je gymnastka a umělkyně. Píše smutné básně a kreslí fakt dobré obrazy.
Když jí bylo patnáct, začala se o sebe starat sama. Neměla přátele, protože jí považovali za "podivínku". S nikým se moc nebavila a odmítala všechny kluky, kteří ji pozvali na rande. V šestnácti se konečně zamilovala, do nějakého Simona.
Chodili spolu rok a pak se s ní rozešel kvůli její osobnosti. Nedokázal skousnout, že je jiná než ostatní, že vypadá tak křehká... Když odešel změnila se. Do té doby nosila kadeře až po stehna. Ten den si je ostříhala a udělala si ofinu. Místo sukní začala nosit džíny a trička pro lidi v jejím věku. Všechny drahé věci spálila, a koupila si levné. Začala se zajímat o zbraně a pirotechniku. První bombu vyrobila měsíc potom. S bezbranné dívenky se stala raubířka.
"Víc toho nevím," pokrčil rameny. "Tohle mi řekla osobně, pak se se mnou přestala bavit."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Aki-chan Aki-chan | Web | 1. září 2013 v 11:03 | Reagovat

Ty brdo toľko toho vie Sakura.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama