Provoz tohoto blogu definitivně ukončen.

Komplici 3

30. srpna 2013 v 23:02 | Asway |  KompliciKapitola 3: TEN Sasuke Uchiha?
Ráno mě probudil křik v cele, byl to Deidara. "Co se děje?!" zeptal jsem se ho ne příliš nadšeně, stalo se mu něco?
"Temari..." zašeptal s hrůzou v očích. A pak Sasuke uslyšel další křik, ale tento nebyl Deidarův. Byl to nářek nějaké dívky z cely přes chodbu, neviděli, co se tam děje, ale Temari trpěla. Poznali to z jejího křiku, plného bolesti a žalu.
Pak to ustalo. Buďto byla dívka mrtvá nebo v bezvědomí.
Hned na to se otevřeli dveře a dovnitř vpadl morous Kakashi a řval na ně, ať vstávají, přestože byli oba z postelí venku. Pak zmizel. "Co se jí asi stalo...?" šeplt jsem směrem k Deidarovi.
"Zmlátili ji..." Jeho hlas zněl chladně, přímo vražedně. "Ti hnusní parchanti jí něco udělali, ale já brzy udělám něco jim. Tohle se k Tem nesmí nikdo dovolit. Ani synové dozorců! Jdeš do toho se mnou?" mrkl na mě prosebně.
Přikývl jsem a vylezl ven z cely. Další den venku, na vedru. Nic horšího si fakt vymyslet nemohli, idioti hnusní! Celý den se potit a v noci se útápět v děsu, že po Temari přijdu já. Kromě toho mám na očích Sakuru s Narutem a to mě znervózňuje.
Sedli jsme si na lavičku a já si řekl Deidarovi o nějakých informacích ohledně toho Drsňáka.
Drsňák se pravým jménem jmenuje Naruto Uzumaki, má dvacet let. Vyrůstal bez rodičů, dali ho do dětského domova. Když z něj odešel, kontaktovali ho a žil s nimi. Začal se chovat rebelovitě. Potkal Sakuru a společně se dohodli na výrobě bomby. Jak jsem před tím říkal, chytla je policie.
Vystudoval gymnázium a studoval, stejně jako Sakura, na Karlově Universitě. Umí Anglicky a Francouzky, dobře zvládá fyziku a má dobře stavěné tělo, proto v boji každého soupeře porazí. Je to tak trošku sukničkář, ale nikdo proti tomu nemá výhrady. Se Sakurou oficiálně chodí a zbytek jsou holky jen na hraní.
"Víc o něm nevím," přiznal po chvíli mlčení.
Přišel k nám Drsňák, sedl si vedle Deidary a něco poznamenal. Pak se ušklíbl. "Dneska jsem slyšel křik s pokoje té čtyřculíkové, slyšeli jste to taky? Zajímalo by mě, co jí dělali, že tak řvala. Jí asi trhali ruce, či co. Hinata říkala, že tam byla spousta krve, když se vrátila k sobě do pokoje. Měli jsme takovou... noční diskuzi," zasmál se. Na to, že to je vězení pro největší kriminálníky, si tu každý mohl dělat, co chtěl, teda kromě podivínů, jako je Temari.
"Dnes se tady asi neukáže, jak tak hádám. Víš, kteří spratci jí to udělali? Nebyli to synové těch idiotů, nýbrž kamarádi synů těch idiotů. A navíc to byly i holky. Vím jméno jedné z nich: Ino Yamanaka, kdysi jsme se spolu znali." Pak se zvedl a odešel. A já bych se vsadil, že vím, co se odehrávalo v Deidarově hlavě.
"Musíme Tem pomstít!" procházel Deidara horečně po místnosti a snažil se vymyslet plán, jak to uskutečnit. Moc se mu to nedařilo, ne že by mi to nějak vadilo...
"Na chvíli se posaď a řekni mi něco o té Yamanace," zavřel jsem oči.
"Teď není čas na povídání, je čas se bít za Tem!" zavrčel Dei podrážděně.
"Jak se můžu prát s něčím, co ani nevím, co je? Přemýšlej trochu, Dei."
V jeho hlavě to rozpoutalo bitvu. Má se tím sdržovat, nebo ne? Má jít za Tem, nebo ne? Určitě se mu něco takového honilo v hlavě. Pak se zhroutil na židli. "Já ji miluju," přiznal se sklesle Deidara, až mi ho bylo líto. Rozpoutalo se ticho a já si uvědomil, že jsem se mu ani nepředstavil. "Já jsem Sasuke."
V jeho očích byl vidět šok. "To-to j-jako t-ten," zakoktal, "Sasuke Uchiha? TEN Sasuke? TEN?"
"Co tím TEN myslíš," zavrčel jsem na něj.
"Co zabil vlastního bratra... VLASTNÍHO..." zašeptal a já viděl rudě...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Aki-chan Aki-chan | Web | 1. září 2013 v 11:09 | Reagovat

Fakt skvelá časť idem na pokračko.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama