Provoz tohoto blogu definitivně ukončen.

Má oči jen pro něj 7

30. srpna 2013 v 21:04 | Asway |  Má oči jen pro něj

Kapitola 7: Na náštěvu k Sasukemu
"Oniko!" obejme moji sestru a lehce ji políbí na rty. Potom se bratrsky obejme my dva. "Naruto! Moc rád tě vidím, chyběl jsi mi, brácho!" plácne mě rukou do zad. Zasměju se a odpovím, že on mě taky. Pak si sedneme do obyváku a zbytek dne i půl noci prokecáme historkami. Potom zalehnu do postele a usnu.
Ráno je dost hektické. Vem si tohle, nezapomeň tamto! Nakonec zasedneme do auta a jedeme. Opřu se o okýnko a se smutkem pozoruji domy a ulice, které jsem za těch pár dnů poznal. Uvidím i Haraine, sedí na schodech u svého domu a pláče. Plácnu Samiho a on zastaví. Vystoupím a přijdu k ní. Obejme mě. "Miluju tě..." zašeptá. "Nezapomeň na to!" vykřikne.
"Nezapomenu," usměju se a naposledy jí políbím na rty. Sednu do auta a zamávám jí.
Pak už nezastavujeme.
V kapse najdu dopis od Sasukeho a znovu si ho přečtu.
Ahoj Naruto,
rád slyším, že se máš dobře, ale to s tou Haraine není dobré, tedy alespoň podle mě.
Něco zkusím Sakuře naznačit, ale nic moc si od toho neslibuj, kamaráde. Co takhle, že by ses přidal ke mě do party? Nebylo by to super? Jistě bys tu holku zaujal.
Tady se na chvíli zarazím a vybavím si detailně Sakuřinu tvář, zelené zářící oči, úsměv... také růžové vlasy... a ty úžasné nohy...
Byl jsem s Karin na párty, ale jen jsem se opil a přespal u Gaary. Bolí mě šíleně hlava. Příště už nejdu ani za milion dolarů.
Víc toho asi v mém stavu nenapíšu. Až se vrátíš stav se! Bydlím dvěstě metrů od Cukrárny slečny Kabaily, víš kde je, ne? Půjdeš tou kolonkou vpravo a u růžova nabarveného domu zahneš a obejdeš ho. Pak rovně k té ulici a tam vlevo, ten třetí dům, tak to nespleť!
Sasuke
Vím, kde je ta cukrárna, takže prakticky vím, kde bydlí. Jistě to všechny holky ví, ale já se jich na to neptal. Rád se přidám do jeho party, vždycky jsem v skrytu duše toužil, že někam skutečně budu patřit.
"Naruto?" Zdvyhnu hlavu a podívám se na Oniko tázavým pohledem. "Jen... víš kdo je Hinata? Tvoje spolužačka..." zamumlá nervózně. Přikývnu. "No... ona... prostě... když jsem šla po venku tak mi řekla, že tě má ráda... asi by s tebou chtěla chodit. Nebudu tě přemlouvat, ani ohledně ní, ani ohledně Haraine, jak jsem řekla. Jen tě obeznamuju se skutečností," zazubí se.
"Poslední dobou zajímáš hodně holek, ne? Měly by založit fanclub," uchechtne se Sami s pozdvyženým obočím. "Nebo vystát frontu, ale..." mrkne na mě. "... na Sakuru nemají, co? Alespoň, co vím."
Mlčím a usmívám se. Cesta rychle plyne. Konečně vidím to moje město. Sami zastaví před Cukrárnou slečny Kabaily a rozloučím se. Jdu podle návodu, až uvidím jeho dům. Dojdu tam a přečtu si poštovní schránku. Je tam jeho příjmení, jsem tu dobře. Stisknu zvonek. Je ticho. Ještě jednou. Zase nic. "Hej, Sasuke, jsi tam?" zavolám a zabuším na dveře. "Halóó!!" Nikdo se neozívá. Stisknu kliku...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama