Provoz tohoto blogu definitivně ukončen.

Naučím tě lásce - recenze

30. srpna 2013 v 20:43 | Asway |  Naučím tě lásce


Recenze:

Postavy: Naruto - 18 let; Sasuke - 18 let; Sakura - 17 let; Karin - 17 let; Ino - 18 let; Hatake - 36 let; Tsunade - 37 let.
Povaha hlavních postav:
Sasuke: Tajemný, tichý a samostatný kluk, který se s nikým nebaví, nikoho nemá rád a nikdy nepocítil lásku vůči jiné osobě než sám k sobě. Se Sakurou chodí je kvůli rodičům, aby nebyli nešťastní. Pořád jen hledí do papírů a programuje na počítači. Vadí mu, když se okolo Sakury ochomýtá někdo jiný než je on.
Naruto: Usměvavý, hodný a milý klučina, kterému se růžovlasá holčina líbila už prvního dne v nové škole. Vadí mu postoj Sasukeho, jak se k ní chová. Je rozhodnutý se skusit s ní nějak zblížit.
Sakura: Tichá dívka, která je schopná se v jednu chvíli stát teenagerem, který žije naplno svůj život, jenže kvůli Sasukemu ji zavrhli přátelé i rodina. Jediným klukem, co se o ni zajímá, je Naruto Uzumaki, nový žák. Rozhodla se, že pomocí Naruta naučí Sasukeho lásce k ní.
Děj:
Sakura Sasukeho miluje, ale ten se k ní chová jako k někomu, koho si vůbec nemusí všímat a Sakura je z toho zoufalá. Jednoho dne přijde do jejich školy nový žák, kterého Sakura na první pohled zaujala. Když dívka zjistí, že jejímu klukovi vadí, že se s ním baví a pak je k ní milejší a hodnější, rozhodne se. Začne si něco s Narutem a Sasuke bude tak žárlit, že se ji milovat naučí. Jenže hra se brzy zvrtne... začíná zjišťovat, že se do Naruta zamilovala a láska vůči Sasukemu pomalu a jistě mizí. Sasuke to pozná a je tolik nešťastný, že také pozná, co je to láska. A Sakura stojí před životním rozhodnutím. Má zůstat se Sasukem, ve kterém se najednou probudilo tolik citu, a kterého tak dlouho milovala, nebo s Narutem, který se k ní od začátku chová pěkně, a něhož zbožňuje? Nechce zradit ani jednoho... a tím všechno ničí.
Upozornění: Bystrým hlavám dojde, že prvních dóóóst kapitol je SasuSaku -.-" A až poozději se dokopem k tomu NaruSaku :D Hahaha :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama