Provoz tohoto blogu definitivně ukončen.

Pan Učitel Uchiha - recenze

27. srpna 2013 v 18:12 | Asway |  Pan učitel Uchiha
Abyste měli trošku představu, jak to tam je: Sasuke - 21let; Sakura - 17let; Hinata - 17let; Naruto - 17let; Ino - 17let; Hinata - 17 let; Gaara - 17let, později 18let; Neji - 17let; Rock Lee - 16let, později 17 let; Temari - 17let; Itachi - 28let; Konan - 25let; Kakashi - 32let; Jiraiya - 35let; Tsunade - 35let; Kurenai - 37let.
Vím, je tam hodně postav, ale hleďte, mohlo jich tam být víc :)

Trošku děje: Sakura Haruno žije život normální dívky, chodící na střední školu v malém městečku. Jejich třídní učitelka ale potřebuje několik měsíců klidu a tak za sebe najde náhradu: mladého, krásného učitele Sasukeho Uchihu, který se na dívky ani nepodívá.
Sakura má problémy s matkou i se školou, má jediné dvě kamarádky: Hinatu a Ino. Do toho všeho zjistí, že se do záhadného učitele zamilovala. Kamarádky se jí snaží pomoct, jenže Sakura je psychicky úplně na dně.
Nachází útěchu ve svém podvědomí, do kterého se pomalu čím dál více schovává. Začíná se bát normálního života. Dokáže jí pomoct její učitel, který si není jistý svými city k ní? Nebo se stane tichou Sakurou, skrytou všem zrakům ve svém podvědomí?
Víc se mi nechce prozrazovat... Prosím, pište komentáře... Vaše Asway :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama