Provoz tohoto blogu definitivně ukončen.

SasuSaku

17. srpna 2013 v 1:09
Povídky Sasuke × Sakura. :-)

(Ve škole známá čtyřka šílenců: Naruto, Sakura, Sasuke a Hinata. Brzy všichni dospěli a Naruto si Hinatu vzal. Měli spolu malou dcerku Ninatu. A pak přišla autonehoda a z Ninaty se stal sirotek. Když se Sakura a Sasuke dozvědí, že to oni se o ni teď mají postarat, jsou šokovaní.)

(Sakura i Hinata chodí na Gymnázium. O rok výš jsou školní playboy, Sasuke Uchiha a jeho nejlepší kámoš Naruto Uzumaki. Sakura chce Sasukeho. Hinata chce Naruta. Je možné, aby city byly opětované? Ale láska nebude jediný problém, který je čeká...)

(Sakura je zasnoubená s Narutem a vede život normální upracované dívky. Když její snoubenec odjede na pár týdnů na pracovní cestu do Ruska, potká na ulici Sasukeho. Ten ji pozve na oběd, hodí jí prášky do pití a odnese si ji k sobě domů...)
- podle mě blbost, ale vy jste ji sem chtěli :D

(Sakura Haruno žije život normální dívky, chodící na střední školu v malém městečku. Jejich třídní učitelka ale potřebuje několik měsíců klidu a tak za sebe najde náhradu: mladého, krásného učitele Sasukeho Uchihu, který se na dívky ani nepodívá...)
- moje první SasuSaku dílovka, berte to s mírou :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama