Provoz tohoto blogu definitivně ukončen.

Říjen 2013

Byla jsem nominována, tak co už :D

30. října 2013 v 0:09 | Asway |  Deníček
Netušila jsem, že něco takového vůbec existuje, ale jelikož jsem nominovaná, nedá se nic dělat a já se do toho pouštím. Není to nic těžkého, alespoň co jsem pochopila :D Uvedete o sobě 10 faktů a odpovíte na otázky, které vám položil ten, co vás nominoval. Pak uděláte svých deset otázek a nominujete pár dalších lidí :D A tak to jde dál a dál.
No zajímalo by mě, kdo to vymyslel :D Jde se na to!!

Příval deště (SasuNaru)

28. října 2013 v 5:09 | Asway |  Doujinshi
Tak jsou prázdniny, začaly mi dneska, tak proč sem nedát další SasuNaru doujinshi. Ale to není ten hlavní důvod, proč je to tady tak rychle. I když předchozí článek nebyl povídka, tak tam byla docela hezká rychlá aktivita, tak těmto lidem - Raja Luthriela, Sasanka-chan, poloplna a way-star - poděkujte, protože díky nim je to doujinshi tady dneska a ne ve středu :D Zároveň těmto lidem tenhle doujin věnuju :)
No, je to Sasunaru, yaoi. 18+. Už tradičně :D
Nic víc nedodávám. Jen.. Enjoy it! ;-)

Téma týdne - Volby

27. října 2013 v 16:24 | Asway |  Téma týdne
Trošku opožděně, ale vyjádřit se k tomu pár slovy můžu.

Otázky 2

25. října 2013 v 12:38 | Asway |  Otázky z e-mailů
Takže už se mi to na emailu nastřádalo, tak to sem přináším.

The Fate 3

21. října 2013 v 23:19 | Asway |  The Fate
Ano, je tu další díl. S mým předkecem :D Ha ha. No nic. Zítra jedu k zubaři :D Nesnáším to tam, ale alespoň nemusím do školy. Snad nebude mít úča nic proti tomu, že laborku odevzdám o den pozdějc O:-) Laborku, kterou jsem dělala dneska (jak jinak, než na poslední chvíli -.-) a ke které jsem si nevzala sešit, kde to bylo napsané. Chudák kámoška. Musela mi celý zápis napsat na FB (ještě, že jsme to dělali ve dvojicích a ona byla on-line :D). No, stejně jsem v hodině většinu práce odbyla já, zatímco ona si válela šunky na židli. :D
Dneska nám odpadla hodina, tak jsem chtěla psát tudle povídku. Jenže...
1) potíže s notebookem
2) potíže s počítačem
3) potíže s tiskárnou
4) potíže s fleškou
- todle všechno jsem prodělala, než jsem si konečně vytiska laborku :D
Tak jsem se na to vrhla pozdějc (omg, já to dělala skoro čtyři hodiny T_T). Pak jsem teda šla na povídku.
A teď k ní.
Hm, chm. Mám z ní fajn pocity, ale... herdek fix, jakto, že kdykoliv je tam Sasuke, tak tam je víc uvozovek, než je zdrávo?! >.< No nic. Tak si to užijte :) :)

P.S.: Gomenasai za chyby, nekontrolovala jsem to.


Asway really hates the school..

15. října 2013 v 21:52 | Asway |  Deníček
Ohayo!
Tak se zase hlásím. Tentokrát si jdu postěžovat :D
Ale ne, dneska naše učitelka zase zabodovala. Dělali jsme ve fyzice laborky, ale jelikož jsme vždycky na dvě skupiny, tak jedna neměla první hodinu, ale nahradila si jí až jako osmou. Já jsem chtěla do té první, která je dělá hned ráno, protože tak či tak přijedu stejným vlakem - který odsud vyjíždí kolem půl sedmé. Jenže ne. Ona prej, že "Ranní skupina budou ti, kteří chodí do kroužků atd.." A jako, slovo dojíždění jí nic neříká?! Takže já jako nějaký debil skoro hodinu a půl (!) běhala po městě, abych nahnala čas. Šla jsem až na druhou, na matiku a moc šťastná jsem nebyla. Protože pokud budu na osmou hodinu, nestihnu ten vlak ve tři a budu muset čekat až do pěti (zase) někde na nádraží a absolutně nic nebudu doma stíhat.
Nakonec jsem to okecala a pustila mě o 10 minut dřív. Stejně jsem funěla jako nosorožec, když jsem doběhla na nádraží a svalila se do vlaku, který o pět minut poté vyjel ze stanice. Musím říct, že rychleji jsem snad ještě laborku neudělala :D Spolužák, který jezdí stejným směrem jako já, chtěl jít taky. Ale nevím, jak to s ním dopadlo, páč jsem tam po propuštění moc času nepobudla. Ale co vím jistě je to, že nevystupoval. Tudíž nenastoupil.
Buď ten vlak nestihl nebo neměl vypracovanou laborku a ona ho nepustila. Co já vím.
Taky mě teď napadá, že v tom vlaku usnul a přejel :D

Jinak píšeme kvantum testů. Na praxi tam chvilku vyučuje jedna praktikantka. Moje skupina ji má jenom na občanku, ale ta druhá i na Němčinu, chudáčci... (ne, mrchy jedny, si to jen a jen zaslouží :DD) Jsme jim zařídili super zítřejší den. Řvali jsme v pondělí v občance jak postižení a ona jim slíbila todle (mám to nahrané od spolužáka, takže přímo cituji): "Já dám té vaší skupině takovej test, až se budete za hlavu popadat a litovat, že se chováte takhle!" No, pochybuji. Takových trestů bylo už požehnaně -.-" I když, zklidnit by se mohli (já většinou mlčím), protože mě z nich už bolí hlava. :D Krom toho nám ta praktikantská sůva dá vždycky tolik prací na doma, až ji dokážu vroucně nenávidět už teď.
ALE vypadá to, že moje skupina ji měla v pondělí naposled (slavííímééé :D), což znamená méně stresu a více času (lepší zpráva pro vás ^^).
Taky jsme psali už dvakrát z matiky, dvě dvojky (fájn, to jde), z fyziky (za tři :D Nesnáším tenhle předmět a všechno, co obsahuje :D), zemáku (jedna podtrž. Mě podržte :D Tenhle předmět taky nesnáším a... že by? No šok :DD), taky v Češtině (jedna mínus, yes :D). Zkoušení mě zatím minulo, ale na jak dlouho, že... Měla jsem být vyzkoušena, ale vždycky jsem se tomu vyhla. Teď bude podstatná hlavně ta laborka, musím ji doma udělat a vytisknout v tiskárně, která už vélice dlouho nebyla použita. Hm... snad pojede, jinak si jdu hodit mašli.
Taky musím udělat zápis povinné četby a číst další. Uhm a co těch pár knížek z knihovny? Nesnáším školu :D Fakt, že ne.

Měla bych spoustu historek ze školy, ale to by bylo na dlouho. Takže někdy jindy. Tenhle článek slouží k zveřejnění zprávy, že Asway není mrtvá, že stále žije (nebo přežívá? :D) a na blog se nevykašlala.
:)
Asway

Rádoby doučování (SasuNaru)

7. října 2013 v 22:13 | Asway |  Jednorázovky
Přidávám tu dlouho slibovanou jednorázovku SasuNaru, je sepsaná celkem dávno, je to jedna z prvních yaoi (dokonce sepsána dřív, než Neměl jsi říkat, že jsem jako Karin), takže očekávám kritiku.
Takže, pár SasuNaru, 18+.


Rozloučení do tmy (SasuNaru)

3. října 2013 v 20:16 | Asway |  Doujinshi
Jelikož měl poslední SasuNaru komix celkem fajn ohlas a mě to BAVÍ překrádat :D, tak jsem se toho chytla a přeložila jsem další. Překládám ještě jeden, ale ještě nejsem ani za čtvrtinou práce, takže až někdy v nedohlednu :D Tenhle komix věnuju třem lidem - Kačíí, Aki-chan a half-vampire, protože to vypadá, že se jim to nejvíc líbilo :D A proto, že si našli čas to okomentovat :)
No... Takže opět přidávám varování: yaoi, 18+. Jelikož jste byli varováni, tak neberu zodpovědnost za případné újmy na zdraví.
- to je hlavně pro jednu nejmenovanou osobu, která mi do emailu napsala, že není zrovna fajn, když píšu porno-povídky a nepíšu k nim varování (a nebylo to psáno moc slušně...). Tak jako za a) Varování máš jak v menu, tak já ho u každé povídky a každého doujinshi píšu -> stačí otevřít oči. A za b) Nikdo tě moje povídky číst nenutí :P
A teď...
So enjoy!! ;-)