Provoz tohoto blogu definitivně ukončen.

Hrot pera (ItaSasu)

30. listopadu 2013 v 1:55 | Asway |  Jednorázovky
Tohle je soutěžní povídka na soutěž BYS 2013 na Our Genjutsu. ;)

Varování: 18+ :)Hrot pera

"Jsi můj, rozumíš, jsi prostě můj," zašeptal vzrušeně a přirazil ho ke stěně jejich bytu. "Takže žádné další rande s Uzumakim, hm?" Musel se usmát nad tím jeho vystrašeným výrazem a přitiskl své rty na ty jeho. Jak si mohl myslet, že na to nepřijde? Ale on to tak nenechá, vždyť jeho mladší bráška patří jen jemu!
Sasuke zakňučel a marně se pokusil ho odstrčit. Nakonec se jen zmučeně poddal polibku a povolil stisknuté zuby, čímž mu uvolnil vstup do svých úst. "Ita - ... Já nech - " pokusil se promluvit, ale to mu starší Uchiha poměrně znemožňoval.
Ani vlastně nebyl zvědavý na to, co se mu snaží povědět. Místo toho mu zručně začal rozepínat košili a s každým knoflíkem se letmo dotkl kůže na jeho hrudi. Když se ale snažil krátkovlasý opakovaně uvést věci "na pravou míru", jak by to asi nazval, začal ho postupně štvát. Rázně ho proto popostrčil směrem do své ložnice. Nutil ho jít pozadu, zatímco mu stahoval košili z ramen. Pořídil si totiž pro něj něco speciálního.
Ne zrovna citlivě ho žduchl na postel a sedl si na jeho stehna. Hleděl na něj a vychutnával si ten pohled pro bohy. Z líbání měl Sasuke lehce zduřelé rty, které se mu nyní leskly Itachiho slinami a málem by ho uhranuly ty pootevřené onyxové oči.
"Itachi... prosím," zakňoural a natáhl ruce ke svému staršímu bratrovi. Těžko říct, či prosil, aby přestal nebo pokračoval.
Ten je ale nekompromisně odtáhl a zavrtěl hlavou. "Ne, Sasuke. Zasloužíš si trest. Už nikdy na tebe nikdo nesáhne, rozumíš?! Nikdo kromě mě. Proto si tě podepíšu." Ignoroval nechápavý pohled, kterého se mu dostalo a nahnul se pod postel, odkud vytáhl pouta.
Dřív, než by se mladší nadál, měl pacičky připoutané k pelesti postele a celý vyjukaný a vystrašený se s nimi pokusil zalomcovat. Samozřejmě neúspěšně, což starší otituloval pobaveným uchechtnutím.
Vypadal tak... nevinně. Tak roztomile. Ale to ještě nebylo všechno, protože netrvalo dlouho a i ty jeho kukadla byla zavázána šátkem, aby mu znemožnil možnost zjistit, co má vlastně Itachi v plánu.
Ten už si ale vytáhl poslední tři věcičky, které potřeboval. Tubu s lubrikantem, koupené pero i lahvičku s červeným inkoustem si položil na noční stolík vedle postele. Potom sjel rukama na jeho hruď a znovu své rty přitiskl na ty červené heboučké červené polštářky. Něžně po nich přejížděl jazykem, když prudce ten spodní skousl.
Sasuke sykl bolestí, ukamžitě ucítil ve svých ústech krev. Něco zahuhňal, ale to už ránu jeho bratr jemně olízl, jako by se omlouval.
Násladně mu začal klouzat rukama po hrudi, aby ho uklidnil, protože se mladší neovladatelně roztřásl a bylo jasné, že zimou to nebude.
Tušil totiž, že to není jako tehdy, když spal s Itachim poprvé, kdy si užili za svitu svíček a romantické hudby.
Dlouhovlasý se posunul tak, aby mu mohl rozepnout kalhoty a stáhnout je do půli stehen spolu s trenýrkami.
"Itachi..." zašeptal mladší Uchiha vzrušeně, když bratr uchopil do ruky jeho tvrdou erekci.
Políbil ho na špičku penisu a pak si ji i vsunul mezi rty. S potěšením sledoval, jak sebou trhnul a zasténal. Vsál ho hluboko do úst a pak už ho jenom rychle kouřil, sám dost vzrušený se stanem v kalhotách. Sasuke byl totiž tak bezbranný a rajcovní, až by to mnohým bralo dech.
Už už stříkal, když se Itachi odtáhl s potutelným úsměvem a stáhl mu džíny se spodním prádlem úplně. Odtáhl mu nohy od sebe a natáhl se pro tubu s lubrikantem.
"Uwah," vykřikl Sasuke, když do něj vjel prst potřený hladivým gelem, a trochu se prohnul bolestí, čímž si ho zabořil ještě hlouběji do těla.
Dlouhovlasý se pousmál. "Shh..." snažil se ho uklidnit. Byli teprve na začátku hraní, protože uchopil do ruky zavřené pero a nahradil jím svůj prst. Zaujatě a téměř hypnotizovaně sledoval reakce svého bratra. Jak zkřivil obličej bolestí, jak se kousl do rtu, aby nezakřičel, jak zatínal prsty do svých dlaní, jak napínal své svaly a i jak sem tam zakňučel, protože on ho vůbec nešetřil. Zarážel pero co nejhlouběji do jeho útrob, až mu tam téměř celé zmizelo.
"Aaah," zasténal Sasuke vzrušeně. "Itachi dě-dělej už..." Chtěl ho mít v sobě.
Vyhověl jeho přání a prozatím odložil pero vedle na postel. Svlékl si rychle teď již přebytečné oblečení a vměstnal se mezi jeho nohy. Narychlo potřel svou chloubu gelem. Uchopil ho za boky, aby mu nemohl uhnout a prudce do něj přirazil. Byl až neskutečně těsný, proto se neubránil stenu.
"Aaaaa!" vykřikl mladší bolestně a napjal se. Na chvíli se stáhnul. Pár minut uběhlo, než se zase uvolnil a poprvé se pokusil sám trošku přirazit. Uvítal ho báječný pocit, když se Itachiho úd otřel o prostatu. "Haaaah..." Tentokrát šlo jen o projev slasti.
Co ale v tu chvíli nevěděl, že Itachi měl čas si lahvičku s červeným inkoustem otevřít a alespoň do něj namočit hrot psací potřeby. Držel ji v ruce a se škodolibým úsměvem, který jeho sourozenec nemohl vidět, se nad ním sklonil, aby mu vtiskl polibek. Sám si začal určovat tempo přírazů.
Sasuke mu polibek více než ochotně opětoval a když se odtrhl, zasténal jeho jméno. "Itachi..." Po pár vteřinách se mu ale zatmělo před očima, když ucítil, jak se hrot pera zabodl poměrně hluboko do kůže kousek pod levou klíční kostí a začal do něj rýt nějaké čáry, možná písmena. "N-ne, c-co..." nemohl mluvit.
Starší ani tehdy nepřestal v souložení. Když napsal to slovíčko, které chtěl, odhodil teď již nepotřebnou psací potřebu a jednu ruku vsunul mezi jejich těla, aby mohl svému bratrovi třít jeho penis. Sám cítil, že už za chvíli bude.
Krátkovlasý už to nevydržel. Jeho vnitřek explodoval a jeho břicho a Itachiho ruku potřísnila bílá tekutina. Následkem orgasmu se prudce stáhl, čímž přivedl k vyvrcholení i svého milence.
Pomalu z něj vytáhl již ochabující penis a lehl si vedle něj. Zprudka oddechoval a nalezl chuť k sobě toho roztomilého kluka, kterého znal od malička, přivinout, v čemž mu bránila pouta. Natáhl se pro klíček a rychle je odemkl.
Mladší se k němu sám hned přitulil, jen si rychle stáhl z očí šátek. Položil mu hlavu na hruď a poslouchal, jak mu bije srdce. Cítil, jak ho kousek nad tím jeho vlastním něco pálí. Ten nápisek, který mu vryl dlouhovlasý do kůže. Neměl sílu nad tím bádat, téměř okamžitě propadl do říše snů.
Natáhl se a hodil přes ně přikrývku. Zabořil nos do jeho vlasů barvy temné oblohy za novu a s příjemnými pocity se vydal na noční cestu příjemnými představami.

Ráno se probudil Sasuke jako první. Bylo něco málo po sedmé hodině, alespoň že byla sobota a on nemusel do školy. Vymanil se z teplé náruče a přešel do koupelny. Chtěl vlézt rovnou do sprchového koutu, ale to by předtím nesměl vidět v odraze zrcadla rudou šmouchu na levé části svých prsou. Přešel blíž. Těžko říct, jestli se jednalo o krev nebo červený inkoust. Upřestřed barvy uviděl vyryté jedno slovo. Moje. Pousmál se nad tím jeho přivlastňováním a pustil teplou vodu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Aki-chan Aki-chan | Web | 30. listopadu 2013 v 13:10 | Reagovat

Waw tak to bolo úžasne napísané a ta ayoi scénka bola skvostná...v súťaži ti držím všetky palce nech to vyhráš máš rozhodne na to.

2 Ivanitko Ivanitko | Web | 30. listopadu 2013 v 14:06 | Reagovat

Některé slovní spojení byly dost zvláštní, ale líbí se mi Itachi jako žárlivec.

3 Smajli Smajli | Web | 30. listopadu 2013 v 15:31 | Reagovat

Ou jéé, konečně zas někoho napadlo napsat PWP na ItaSasu ♥ Skvostné, celkem zajímavý vztah, majetnický Itachi se často v povídkách nevyskytuje, ale proč ne =D Pěkne napsané =) Akorát nezávidím Sasukemu, z inkoustu pod kůží bude mít pravděpodobně infekci jako kráva (za to může ten klasicismus, co sme teď zase měli, kvůli němu mám teď furt tendenci rejpat =D) =D

4 Kessi Kessi | Web | 30. listopadu 2013 v 19:38 | Reagovat

Hezky napsaný, i když zase to co nemám ráda. Gayové + k tomu bratři :D Ale tak co se dá od anime čekat že? :DDD A to s tím perem a inkoustem mohlo docela bolet :p

5 Asway Asway | E-mail | Web | 30. listopadu 2013 v 23:28 | Reagovat

[3]: Ono to ani jinak nešlo, než jen napsat PWP :D Měla jsem k dispozici jenom 7200 znaků a šlo o soutěž o nejlepší yaoi scénu :D Kdybych tam narvala víc nějakého jiného děje, pravděpodobně by se mi to do těch znaků nevlezlo. :D
No jo, infekce je pravděpodobná, ale tu už jsem tam samozřejmě nezmiňovala :D
[4]: To, že v anime bude ItaSasu je pravděpodobné asi tak, že lidi začnou rodit dvouhlavé dinosaury. :D Ale jen je to docela roztomilé :3 No jo, některým se incesty dvou bratrů líbit nemusejí :D

6 Katana Katana | Web | 3. prosince 2013 v 16:12 | Reagovat

to je boží :3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama