Provoz tohoto blogu definitivně ukončen.

Closed eyes (ItaSasu)

16. prosince 2013 v 21:52 | Asway |  Jednorázovky
Dneska to byl jako že děs. Počítala jsem se dvěma testy a ne rovnou se čtyřmi! :D Co už, buďte tak hodní a na zítra mi držte palce, píšu s hudebky na křížky, béčka, malou a velkou oktávku a jiné sr*čky, které v životě stejně nikdy nevyužiji. -.-"

Varování: yaoi, PWP, incest; 18+ ;DClosed eyes

Pár táců jen za to, že ležíš se zavřenýma očima. Tohle bylo moje motto, když jsem v tomhle podniku začínal. Nyní už tu jsem druhým rokem a vyhlídky do budoucna nejsou příliš lákavé, abych pravdu řekl. Stiskl jsem kliku. Zákazník seděl na židli v rohu místnosti, tam, kam nebylo vidět díky stínu. Bude to žena nebo muž? Bude to chtít tvrdě nebo jemně? Otázky, stejné jako vždy. "Nestůj tam tak blbě a začni se hejbat. Rád se tebou pokochám, než půjdem na věc," zazněl z rohu klidný hlas. Zdál se mi povědomý, ale to jsem neřešil. Často se mi stávalo, že sem chodili titíž zákazníci pořád dokola.
"Mám pustit nějakou hudbu?" otázal jsem se a přešel ke stolu s přehrávačem, repráky a deskami s CD, které tu byli zařízené poměrně nově.
"Ne." Překvapeně jsem se zadíval do kouta, ale odstoupil jsem od stolku a přesunul se blíže k posteli. Byl jsem zvyklý podobně se ukazovat pouze při hudbě, proto jsem se cítil chvíli hloupě. Nakonec ale moudrost a chtivost peněz zvítězila nad ostýchavostí a já si začal rozepínat košili. Nědělal jsem to rychle, to by bylo neprofesionální a hloupé. Stáhl jsem ji z ramen a chtěl pokračovat. On mě nenechal. "Lehni si na postel a oči si zavaž tímhle," hodil po mě nějaký kus látky. Poměrně hrubé, nejsem jeho pes.
Nedal jsem nespokojenost najevo. Ale s přáním jsem nyní souhlasit nemohl. Na můj vkus až moc riskantní. "To nemám v popisu práce, pane."
"Dostaneš třikrát tolik, když si zavážeš oči," nadhodil lákavou nabídku. Pokud jsem chtěl vyplnit své sny a jít dál studovat, potřeboval jsem je. I když se to nezdá, ani příjmy z platů klučičí děvky nejsou zrovna hvězdné, jak si mnozí představují. Musím se ještě živit a šatit, nechci žít jako ubožák na podpoře od státu. Jen pár takových myšlenek rozhodlo za mě. Riskoval jsem hodně, když jsem se natáhl pro rudý šátek a přikryl jsem jím své onyxové oči. "Lehni si na postel. Na záda." Nahmatal jsem pelest a vykonal jeho další žádost. Nemožno popsat, jak nejistě a frustrovaně jsem se v tu chvíli cítil. Zavrzala židle, jak vstal. Chvíli se zřejmě kochal pohledem, ale po chvíli se postel prohnula pod tíhou dalšího těla.
Cuknul jsem sebou, když jsem ucítil na tváři jeho dech. "Jen nelež jako prkno. Za to ti platit nebudu," odfrkl posměšně. Okamžitě jsem naučeně zvedl ruce a obtočil mu je okolo krku. Cítil jsem se trapně, dělal jsem tu snad už dost dlouho na to, abych se nechoval jako patnáctiletá panna.
Měl dlouhé, strašně hebké vlasy, stažené do culíku. Nahmatal jsem gumičku a stáhl mu ji, ačkoliv jsem mohl očekávat, že to muž bude brát jako něco, co bych něměl a proto mi možná ubere pár stovek nebo mě nejemně zarazí. Já tady ale měl dlouhovlasých mužů málo a ještě míň těch, kteří by voněli a... celkově bych neřekl, že se jedná o nějakého toho hnusného perverzáka s mastnými vlasy, kteří si sem obvykle chodili ukájet své potřeby, ale tenhle zřejmě zapadal do kategorie bohatých rozmazlených chlapů, kteří si rádi užili s klukem mého věku.
Nicméně to neudělal, nezarazil mě, bylo mu to zřejmě jedno. Možná by si vlasy časem rozpustil sám. Prameny mu přepadly přes ramena, dotýkaly se mé tváře. Zvedl jsem hlavu a zlehka se otřel svými rty o ty jeho, nevěděl jsem, co má v plánu. Měl je měkké a hebké, tak strašně lákavé... ale věděl jsem, že líbat ho nesmím, alespoň pokud si to nevyžádá sám. Neznámý se s tím ale nepáral a hned mi strčil jazyk až do krku, čemuž jsem se nechtěl a ani vlastně nemohl bránit. Jen mě to překvapilo, zakázníci - obzvášť muži - se polibkům vyhýbali.
Vsunul jsem mezi nás pravou ruku a zlehka jí otřel o jeho rozkrok. Užasl jsem, byl už tak vzrušený a to se zatím nic tak vážného nestalo. Táhle zasténal. Naznačil jsem mu, že bych se rád dočasně vyhoupl nahoru, abych mu mohl věnovat péči, za kterou si zaplatil. Přetočil se na záda a já si opatrně sedl na jeho stehna, přece jen jsem vůbec nic neviděl. Něžně jsem sjel po jeho hrudi prsty a pak popadl okraje trička. Pochopil a nadzvedl se, abych mu ho mohl svléknout. Odsunul jsem ho dál od nás, nemohl jsem ho odhodit, potom by si akorát stěžoval, že jsem mu zničil oblečení. Dlaně jsem položil na nyní ničím nekrytou hruď. Kůže mu vařila, jako by měl horečku. Přejížděl jsem po pevných břišních svalech. Neskutečné, musel navštěvovat posilovnu. Kdybych měl takové tělo já, jdu fotit do časopisu a nedělám tohle.
Pak jsem se sehnul a obkroužil levou bradavku jazykem, než jsem ji vsál do úst. Druhé jsem se věnoval rukou. Slyšel jsem jeho přidušené zasténání. Nechápu, proč nechtěl sténat nahlas. Zřejmě se kousl do rtu, nebo si ústa přikryl rukou.
Uvolnil jsem sponu pásku, musím říct, že nebýt zkušeností, asi bych to nezvládl. Rozepl jsem knoflík i zip. Nezarazil mě, tak jsem mlčení a tiché oddechování považoval za souhlas. Stáhl jsem mu kalhoty spolu se spodním prádlem níž a vysvobodil jeho ztopoření. Nejprve jsem ho párkrát pohonil rukou, až jsem užasl, jakou má velikost. Následně jsem olízl celou jeho délku. Přetáhl jsem předkožku a znovu promnul penis v ruce.
"Hejbni sebou," zavrčel neznámý rozdrážděně. Chápal jsem ho, ale takhle si to člověk užije víc. Ale holt, zákazníkovi by se nemělo odporovat. Vsunul jsem si postupně a uváženě jeho vzrušení do pusy až po kořen. Už tak člověk musí potlačovat často dávící reflexy, kdybych na to šel přehnaně rychle, akorát by se mi to nepovedlo. Tentokrát svůj sten dlouhovlasý nezadržel, což mi samozřejmě nevadilo. Naopak, alespoň jsem věděl, že to dělám dobře.
Zasunul mi prsty do vlasů a začal přirážet dle svého přání. Neodporoval jsem, nejprve jsem musel využít sílu vůle a nesoustředit se na to, jak se dotýká až mých mandlí. Ale nakonec mi to nedělalo nijaký problém, jen šlo o to si zvyknout na ten pocit. Zažil jsem mnohem horší situace, kterým tato ani chabě nemohla konkurovat. Ne vždycky člověk schytá svatouška, o to horší to je, když pak zjistíte, že má dotyčný sklony k nějakému fetiši nebo případně i BDSM.
Myšlenky jsem posunul do pozadí, protože jsem cítil, jak to v něm zacukalo. Zůstal jsem tak, abych měl v ústech zasunutou jen špičku. O pár vteřin později mi do úst a krku vystříklo teplé sperma. Můj společník pro tuto chvíli ne nahlas, ale přece vykřikl. Rychle a zkušeně jsem polykal. Ještě jsem mu ho jazykem očistil a olízl si rty. Odtáhl jsem se od něj a sedl si vedle na postel. Čekal jsem, až se z prožité slasti vzpamatuje. Hlasitě a těžce oddechoval, jak jsem mohl slyšet. Toužil jsem vědět, jak vypadá, ale vidina peněz udržela mou zvědavost na uzdě.
Než bych ale mohl napočítat do padesáti, byl jsem stáhnut do lehu a už se nade mě přehoupl. Lekl jsem se, najednou se prohnula matrace a já na ni byl až poměrně surově přiražen. Vyjekl jsem a hned se kvůli tomu začervenal. Přímo jsem cítil, jak mi tvář polévá horko. On se jen tiše zasmál.
"Promiňte, pane," omluvil jsem se.
"Nic se nestalo," zamumlal, zatímco mi olízl ušní lalůček. Užasl jsem, takhle ohleduplně se ke mně choval opravdu jen málokdo. Většině šlo jen o vlastní uspokojení, často jsem si musel pomoct Ančou Dlančou sám. Pokud se mi z toho aktu tedy spíš nechtělo zvracet.
Navíc byl ten dotyk jeho jazyku příjemný. V tom místě je totiž má erotogenní zóna, což si nechávám samozřejmě pro sebe. Zachvěl jsem se a začal si hrát s jeho vlasy, už jsem si pomalu zvykal, že u něj si mohu dovolit trošku více.
Ruce mu zabloudily k lemu mých kalhot. Rychle si poradil s překážkami, které tvořily pásek, zip a knoflík. Stáhl mi černé džíny z úzkých boků, podobně jako za pár chvil boxerky. Můj úd už stál v pozoru jako stožár. "Klekni si na čtyři," poručil si poměrně majetnickým tónem hlasu.
Okamžitě jsem tak udělal, pro mě docela obvyklá poloha.
"Sakra, proč je ten stolek tak daleko...?!" zavrčel pro sebe, zřejmě se k němu natahoval, už jsem myslel, že se udusím, jak mě přimáčkl k posteli, když konečně dosáhl na to, co chtěl. V každém z pokojů totiž byla vždy položena na nočním stolku vedle postele tubička s lubrikantem, ačkoliv ji jen velice ohleduplný člověk použil.
Další úžas, obvykle se s tímhle zákazníci moc nepatlali. Ale on asi dbal na přípravu. Což mi samozřejmě ani v nejmenším nevadilo. Ucítil jsem, jak prst pokrytý vrstvičkou gelu zasunuje do mého konečníku. Moc to ani nebolelo, když jsem se uvolnil a myslel na to, jak to zřejmě za chvíli bude nesmírně příjemné. S druhým prstem už se navíc trefil do správného bodu a já se musel slastně prohnout. Pohladil moji prostatu, úplně mě tím dostal.
Pak už na mě šel s hrubším nástrojem. Chvilku to byl docela velký tlak, zmiňoval jsem se, že jeho rozměry nepatřily k těm menším nebo i obvyklým. Musel jsem zatnout prsty do povlečení. Po pár minutách to přešlo a já už jen sténal.
Dokonce zabloudil rukou do mých slabin a začal mi třít penis. Brzy poté jsem se prohnul v orgasmu a postříkal jsem postel bělavou tekutinou. Svým stáhnutím se mi podařilo udělat i jeho, vyvrcholil hluboko v mých útrobách. Téměř současně jsme vykřikli. Bylo to prostě úžasné, tak opojné. S nikým jsem to takhle krásně ještě nezažil.
Když ze mě vystoupil, chtěl jsem si stáhnout šátek z očí, ale on o to zřejmě nestál, chytl mi ruce. "Prosím, vydrž to. Počkej, až budu pryč. Nechám ti tu ještě něco málo navíc." Znělo to dost ironicky, ale nevěděl jsem, co tím míní. Poslepu jsem se postavil na podlahu a nahmatal oblečení. Natáhl jsem si kalhoty a košili hodil lažérně přes rameno. On už byl asi hotový, jelikož se otevřely dveře.
"Sbohem, ... bráško," zašeptal a rychle s jejich klapnutím zmizel.
A mně došlo, odkud ten hlas znám.
Strhl jsem si pásku z očí a vyběhl na chodbu. Ty pocity, které jsem cítil, ten údiv, to překvapení, smutek... a to zklamání, když jsem ho nemohl najít. "ITACHI!" zavřeštěl jsem, až mě musela nějaká okolo procházející kolegyně tišit.
Ale nikde prostě nebyl. Jako by zmizel, vypařil se.
Ještě chvíli jsem tam tak postával, než jsem se vrátil do pokoje, kde mi měl neznámý (můj bratr?) nechat nějaké ty peníze navíc. V duchu jsem to počítal, kolik dostanu za plat, abych k nim ty další mohl přičíst. Kupodivu jsem je nemohl nalézt, až jsem se začínal bát, že jsem byl oklamán. A pak jsem uviděl štos papírů. Zmateně jsem je zvedl a začal si je prohlížet. Za chvíli jsem si musel šokovaně sednout na postel, jak to se mnou zamávalo. Byla to závěť, závěť mého staršího brášky, ve které odkazoval všechen svůj majetek i peníze mě. On pracoval jako doktor, po našich zdědil hotové jmění, ale přivlastnila si to všechno jeho bejvalka, když zemřel při autonehodě. Tehdy mi bylo patnáct a houby jsem o světě veděl, ani jsem neměl tušení, jak se bránit.
Nicméně tohle měnilo všechno, celý můj život od základů.
Zaskočil jsem do šatny a schoval si ta lejstra do tašky. Stejně mi tam nikdo hrabat nebude. Vzal jsem si z ní krabičku cigaret a sedl si na betonový schod za budovou. Zapálil jsem si a užíval si svou závislost na nikotinu. Nejradši bych si dal i panáka, ale ještě mě dnes pravděpodobně čekalo pár zákazníků. Alespoň teď bych mohl dokončit šichtu a vyzvednou si prachy, než odsud natrvalo vypadnu.
"Sasuke, padej do sprchy, za půlhodinu tě někdo zas bude chtít," houkla za mnou tmavovláska od zadního vchodu. S povzdechem jsem cigaretu hodil na zem a zašlápl.
Když jsem se otáčel, zaznamenal jsem nějakého vysokého kluka s dlouhými tmavými vlasy, jak se opírá o stěnu nedalekého domu. Když jsem se ale podíval zpět, nikdo už tam nebyl.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Aki-chan Aki-chan | Web | 18. prosince 2013 v 14:59 | Reagovat

Perfektné len je škoda,že Itachi zomrel.

2 Smajli Smajli | Web | 18. prosince 2013 v 21:46 | Reagovat

No kurva, sex s duchem =D =D Sice se mi kvůli tomu v tý povídce dost tloukla ta kombinace PWP yaoi a mystiky, ale napsané je to velice kvalitně =) Rozhodně se těším na další tvorbu!

3 Katana Katana | Web | 19. prosince 2013 v 10:23 | Reagovat

doost dobrý..a smutný QwQ

4 Ivanitko Ivanitko | Web | 19. prosince 2013 v 15:27 | Reagovat

Bratrská láska až za hrob. Bylo to tajemné, vášnivé a záhrobní.

5 Kitsune Kitsune | 23. prosince 2013 v 11:24 | Reagovat

dost mi to připomíná něco na způsob seriálu věřte nevěřte, teda krom toho yaoi =3
jinak nádherně propracované :)

6 Kessi Kessi | Web | 25. prosince 2013 v 19:25 | Reagovat

Hezký. Jinak ten test z hudebky máte fakt na nic. :D My v hudebce vůbec testy nepíšeme ale vůbec nikdy :D

7 Iris Iris | 13. února 2014 v 21:06 | Reagovat

Úžasná povídka. To byl fakt skvělej nápad, jaks na něco takovýho přišla?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama